Filmy reklamowe | Vime Studio - Produkcja filmowa i Web Design
13
page,page-id-13,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy młodym, kreatywnym, pełnym świeżych pomysłów zespołem z Poznania. Kochamy design i sztukę. Filmy reklamowe to nie tylko nasza praca – to przede wszystkim pasja.

top1

SPOTY REKLAMOWE

Specjalizujemy się w produkcji filmów reklamowych dla firm i marek. Od filmu wizerunkowego, przez reportaż, reklamę, teledysk, aż po film korporacyjny. Tworzymy produkcje, które będą nie tylko estetyczne i efektowne, ale będą także spełniały konkretne cele marketingowe naszych klientów.

PROFESJONALNY SPRZĘT

Każdą naszą produkcję możemy zrealizować na dowolnie wybranym przez klienta sprzęcie.  Doradzamy jak dobrać zarówno ekipę jak i cały zestaw na plan, aby maksymalnie zoptymalizować budżet produkcyjny.

POSTPRODUKCJA

To tu dzieje się cała magia. Nagrany materiał nie tylko poddajemy profesjonalnej obróbce oraz montażowi. Mamy także w naszym zespole kolorystę, który nada całej produkcji unikalnego, filmowego „looku”.

PORTFOLIO

Filmy reklamowe powinny dostarczać nie tylko wrażeń estetycznych, ale także pełnić rolę aktywnych i efektywnych narzędzi marketingowych. Staramy się, aby nasze produkcje były dopasowane do powierzanych im później zadań, czy to prezentacji firmy na targach czy jako materiałów dla przedstawicieli handlowych.

PORTFOLIO

Naszym celem jest tworzenie spotów reklamowych, które będą dostarczać nie tylko wrażeń estetycznych, ale będą także pełnić rolę aktywnych i efektywnych narzędzi marketingowych.

KONTAKT

Napisz do nas, przyjdź, przyjedź, przyleć lub przypłyń.

Adres: ul. Działowa 22/9, 61-747 Poznań

Tel.: 5-123456-97

E-mail: hello@vimestudio.pl